Gazetka Biedronki

Sieć sklepów Biedronka proponuje swoim klientom zakupy na najwyższym poziomie. Starannie wyselekcjonowane produkty w przystępnych cenach sprawiają, że jest to jeden z najchętniej wybieranych dyskontów. Ponadto na bieżąco stwarzane są dla nich specjalne akcje promocyjne, w których dostępne są nie tylko najróżniejsze artykuły spożywcze, ale również kosmetyki i środki do sprzątania domu. Regularnie powstaje także gazetka Biedronki, która zawiera ofertę dotyczącą akcji tematycznej. Mogą do niej należeć meble, tekstylia domowe, narzędzia ogrodowe, a także duży wybór zabawek. Gazetka zawiera również często interesujące przepisy na smaczne dania, z wykorzystaniem produktów z asortymentu sklepu Biedronka. Wszystkie okazje cenowe znajdują się na portalu Qpony.pl oraz w aplikacji pod tą samą nazwą.

W sklepach Lidl zakupy robi bardzo wielu Polaków. Wszystko za sprawą proponowanego przez sieć wyjątkowo szerokiego asortymentu, który jest dodatkowo wzbogacany podczas organizowanych promocji. Powstająca 2 razy w tygodniu gazetka stanowi zbiór najlepszych okazji cenowych, które są dostępne w danym okresie. Czekają na nie zwykle majsterkowicze, dzieci i osoby lubiące kuchnię z najróżniejszych regionów świata. Wszystko dlatego, że stwarzana przez Lidl oferta jest bardzo zróżnicowana. Znajdują się w niej często narzędzia, wyposażenie domu, artykuły szkolne i zabawki. Ponadto regularnie gazetka Lidl zawiera produkty pochodzące z różnych regionów, które umożliwiają przygotowanie dań włoskich, francuskich czy azjatyckich. Wszystkie oferty oprócz wersji papierowej posiadają także elektroniczną, którą znaleźć można w kilka chwil na stronie lub w aplikacji Qpony.pl. Jej przejrzenie zajmie jedynie kilka chwil, a w trakcie zakupów można mieć ją pod ręką na smartfonie.

Qpony.pl Sp.z o.o.
ul. Dąbrowskiego 79a