Kurs kelnerski w Warszawie

Chcesz zostać kelnerem? Fakt, że po prostu tego chcesz, nie wystarczy. Musisz nieco się postarać, a Twoje wysiłki z pewnością zostaną docenione. Mieszkasz w stolicy? Zatem Twoją najlepszą decyzją w tym momencie będzie udanie się na kurs kelnerski w Warszawie. Możesz zdecydować się na Szkołę Beaty Mydłowskiej, gdzie kurs trwa rok. Oferta kursu została przedstawiona na stronie http://www.sp.szkolymydlowskiej.pl/strefa-kandydata-sp/kursy/kurs-kelnerski.html. Bądź pewny tego, że zostaniesz tam solidnie przygotowany do wkroczenia w zawód kelnera. Kurs obejmuje dwa semestry. Ukończenie go wiąże się z odbyciem praktyki zawodowej trwającej 8-tygodni, a konkretniej 320 godzin. Jeżeli chcesz otrzymać tytuł kelnera, musisz:

· ukończyć kurs,

· zdać egzaminy z dwóch kwalifikacji: T.9 związanych z wykonywaniem usług kelnerskich oraz T.10 dotyczących organizacji usług gastronomicznych,

· posiadać wykształcenie średnie.

W celu zapisania się na kurs należy dostarczyć:

· ksero dowodu osobistego,

· zaświadczenie lekarskie będące dowodem na brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu kelnera,

· oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej.

Warunek uczestnictwa w kursie

W kursie może uczestniczyć każdy, kto ukończył 8-letnią szkołę podstawową bądź gimnazjum. W trakcie odbywania kursu możliwe jest kształcenie się w szkole średniej, a to wszystko dzięki temu, iż kurs ten odbywa się w trybie zaocznym. Miesięczna opłata za kurs wynosi 200 zł.

Chcesz zapisać się kurs kelnerski? A może potrzebujesz więcej informacji, chociażby takich jak szczegółowy plan zajęć? Potrzebne dane znajdziesz na powyżej podanej stronie.

Szkoły Beaty Mydłowskiej
Kaleńska 3