Seboradin

Wypadanie włosów zwykle dotyka osób po 40-stym roku życia, ale bywa problemem, z którym boryka się młodzież. Stosowanie bardzo mocno oczyszczających szamponów może spowodować, że skóra głowy będzie przesuszona, co w skrajnych wypadkach prowadzi do ich wypadania. Stąd tak ważne jest, aby zadbać o to, by pielęgnacja włosów skoncentrowana była nie tylko na nawilżeniu, ale również odżywieniu i regeneracji. Szampony Seboradin świetnie radzą sobie z takimi problemami jak:

łysienie,

osłabione włosy,

łuszczyca.

Trzeba pamiętać, że linia kosmetyków Seboradin to linia produktów, które skupiają się na konkretnych potrzebach włosów, ale jednocześnie są pozbawione tych wszystkich dodatków chemicznych, które znaleźć można w drogeryjnych kosmetykach. Dermokosmetyki sprawdzają się szczególnie w przypadku wrażliwej i bardziej wymagającej skóry głowy. Marka Seboradin oferuje np. ampułki, które działają przeciwłupieżowo. Ampułki te zawierają olejek herbaciany odznaczający się właściwościami przeciwzapalnymi.

W ofercie Seboradin można znaleźć również balsam do włosów, który dedykowany jest włosom delikatnym i wrażliwym. Może być on stosowany również w przypadku atopowej skóry głowy. Nawilżenie i regeneracja są możliwe dzięki temu, że można w składzie znaleźć ekstrakt z czarnego musale.

Marka Seboradin dostarcza dobrych jakościowo dermokosmetyków, które dobrze radzą sobie z popularnymi problemami skóry głowy. Na aptekamini.pl przeczytasz na temat innych preparatów przeciw wypadaniu włosów.


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14